Televizyon

Selçuk Yöntem’in yerine Kim Milyoner Olmak İster’i hangi oyuncu sunacak?

ATV’nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de sunucu değişikliği… Yarışmayı sunan ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, yerini oyuncu Murat Yıldırım’a bırakıyor. Hatırlanacağı üzere Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan Işık, 21 Mart 2014’te beyin kanaması geçirmiş, programı oyuncu Selçuk Yöntem sunmaya başlamıştı.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu bırakıyor. 3 yıldır programın sunuculuğunu yapan Selçuk Yöntem, yerini başka bir ünlü oyuncu Murat Yıldırım’a bırakıyor.

Selçuk Yöntem’in koltuğunu devralacak ismi Sabah gazetesinin yazarı Mevlüt Tezel köşesinden duyurdu: ‘Program artık son dönemin gözde ismi Murat Yıldırım’a emanet.’ Köşe yazısını Instagram sayfasında paylaşan Murat Yıldırım da, altına ‘hayırlı olsun’ notunu düştü.

Murat Yıldırım, ilk defa bir yarışma programı sunacak. Yıldırım, en son Meryem Uzerli ile başrollleri paylaştığı Gecenin Kraliçesi adlı dizide oynamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu