Yerli Dizi

Selen Seyven O Hayat Benim dizisinin kadrosuna katıldı

FOX TV’nin sevilen dizisi O Hayat Benim’e yeni bir isim daha dahil oldu. Ekranların tanıdık simalarından olan Selen Seyven, O Hayat Benim dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. 

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Sinan Albayrak, Ahu Sungur, Zerrin Sümer, Ozan Güler, Deniz Celiloğlu, Cahit Gök ve Cem Özer’in dizinin oyuncu kadrosuna Selen Seyven dahil oldu. Güzel oyuncu, dizide hayatın sillesini erken yaşta yiyen ve sokaklarda yaşayan Reyhan karakterine hayat verecek.

SELEN SEYVEN KİMDİR?

Özbek bir anne ve Türk babadan dünyaya gelmiştir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu. Selen Seyven Genco dizisiyle tanınmaya başladı. Ardından adını Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı Doludizgin Yıllar dizisinde rol aldı. İlk başrol oynadığı filmi Janjan’dır. Sinemada ikinci başrolünü, engelli bir kızı canlandırdığı Abimm filmiyle oynamış ve bu filmin gösterim gününde hayranları kendisi için sinema salonu kapattırmıştır.

Birçok Türk dizisinde rol alan Selen Seyven son olarak bir aile komedisi olan Kocamın Ailesi dizisinde canlandırdığı Yonca karakteriyle yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu