FragmanlarYerli Dizi

Selen Soyder uzun bir aradan sonra “Hangimiz Sevmedik” dizisi ile geliyor

TRT ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Selen Soyder’in uzun bir aradan sonra yer aldığı “Hangimiz Sevmedik” adlı dizinin yakında TRT ekranlarında olacağı haber veriliyor.

Yeni dizide Selen Soyder’e en son Fox TV’de ekrana gelen İnadına Aşk dizisinde Açelya Topaloğlu ile başrol oynayan Can Yaman eşlik ediyor.

Hangimiz Sevmedik’in oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Bilindiği gibi Selen Soyder, uzun süredir dizi projelerinde yer almıyordu. Selen Soyder, Reaksiyon dizisinden sonra hiçbir dizi projesinde oynamamıştı.

Tanıtımlarıyla merak uyandıran Hangimiz Sevmedik dizisinin Haziran ayında ekrana gelmesi bekleniyor.

Selen Soyder Kimdir?

Gerçek adı Mükerrem Selen Soyder’dir. Yanya göçmeni bir ailenin ilk ve tek çocuğudur. 26 Aralık 1986 tarihinde İzmir Alsancak’ta doğdu. 2006 yılında Miss Model Of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçildi. 2007 yılında Star TV’nin düzenlediği Türkiye Güzellik Yarışması Miss Turkey’de Türkiye Güzeli seçildi.

Babasının isteği üzerine spikerlik kursuna katıldı. Star TV Ana Haber’de staj yaptı. Star TV’de kısa süre ana haber sundu. Sonrasında dizide oynamak üzere haber spikerliğini bıraktı. 2010 yılında Fox TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde başrol oynadı. Canlandırdığı “Toprak” karakteriyle sonradan Lale Devri dizisine geçerek Türk dizi tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. 2013 yılında adına Selenist adında dergi çıkarıldı. Türkiye’de adına ilk dergi çıkarılan kişi oldu.

2014 yılında Star TV’de yayınlanan Reaksiyon adlı dizide “Doktor Zeynep” karakteriyle İbrahim Çelikkol ve Erdal Beşikçioğlu ile başrolde oynadı.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı