Magazin

Selen Soyder’le arasında devam eden bardak atma davasında Can Yaman’a ceza

İki yıl önce TRT1'de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinin setinde rol arkadaşı Selen Soyder’le tartışma yaşadıktan sonra ona bardak fırlatan oyuncu Can Yaman’a ceza çıktı.

İki yıl önce TRT1’de yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinin setinde rol arkadaşı Selen Soyder’le tartışma yaşadıktan sonra ona bardak fırlatıp hakaret eden oyuncu Can Yaman’a ceza çıktı.

CAN YAMAN’A 7 BİN 830 LİRA CEZA

Selen Soyder ile Can Yaman, iki yıl önce rol aldıkları TRT dizisi Hangimiz Sevmedik dizinin setinde tartışma yaşamıştı. Yaman’ın, rol arkadaşına çay bardağı fırlattığı iddia edilmiş ve ikili mahkemelik olmuştu.

Günaydın’ın haberine göre devam edilen davada tanıklar dinlendi, setteki kamera görüntüleri incelendi. Beykoz 3. Asliye Mahkemesi’nde görülen davanın hakimi, Yaman’ın suçlu olduğuna hükmetti.

87 GÜN ADLİ PARA CEZASI ALDI

Can Yaman, hakaret suçundan 87 gün adli para cezasına çarptırıldı. Mahkeme, ünlü oyuncunun günlük kazancını ortalama 90 TL olarak belirledi. Karara göre Yaman, cezası karşılığında toplam 7 bin 830 lira ödeyecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu