Magazin

Selena Gomez ve The Weeknd’ın ayrılığında Justin Bieber’ın parmağı mı var?

Yaklaşık bir yıldır birlikte olan Selena Gomez ve The Weeknd çiftinin ayrılık kararı alması gözleri Justin Bieber’a çevirdi. Çiftin geçtiğimiz gün magazin basının gündemine bomba gibi düşen Selena Gomez ve Justin Bieber buluşmasının hemen ardından ayrılık kararı alması dikkatlerden kaçmadı.

“AYRILIĞIN SEBEBİ JUSTIN DEĞİL” İDDİASI

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez ve Kanadalı R&B müzisyeni The Weeknd (Abel Tasfeye)’ın ilişkilerini sonlandırdıkları haberi ABD’de olduğu kadar tüm dünyada yankı buldu. People dergisinin haberine göre, ikilinin ayrılık nedeninin Justin Bieber olmadığı belirtilse de ayrılık kararının Selena-Justin buluşmasından bir gün sonra olması okların bir anda Justin Bieber’a çevrilmesine neden oldu.

The Weeknd’ın Selena Gomez’in kendisinden habersiz bir şekilde eski sevgilisi Justin Bieber’la buluşmasını kabullenemediği  tereddüt etmeden ayrılık kararı aldığı iddia ediliyor.

İKİ ÜNLÜNÜN AİLELERİ DE TARTIŞMANIN İÇİNDE

Yeniasır gazetesi yazarı Çağrı Zorer,  Selena Gomez ile The Weeknd’ın ayrılığını köşesine taşıdı. Zorer, “Aşk üçgeni” başlıklı yazısında tarafların yakın çevresinin olaya verdikleri tepkileri kaleme aldı.

People dergisine konuşan bazı kaynakların ayrılık nedeni olarak Justin Bieber’ı göstermeseler de bu yaklaşım gerçekçi bulunmuyor. Öte yandan Selena Gomez’in aile üyelerinden bir kişinin Bieber’a yönelik olarak “Justin aşağılık bir insan” ifadesi kullandığı  haber veriliyor.

Çağrı Zorer’in yazısından konuyla ilgili bir bölüm:


“JUSTIN AŞAĞILIK BİR İNSAN”

Ayrıldıktan 3 yıl sonra tekrar görüşmeye başlayan Selena Gomez ve Justin Bieber için, Gomez’in aile üyelerinden biri, “Justin aşağılık bir insan ve onu hiçbir zaman onaylamayacağız. Selena onunla konuşmaya devam ettiği sürece sadece kendi çevresindeki insanlara değil, kendisine de saygısızlık yapmış olacak” dedi. Gomez, daha önce Bieber ile olan ilişkisinde yaşadıklarından dolayı depresyon tedavisi görmüştü.

Yazının tamamını okumak için tıklayın:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

2 Yorum

  1. the weeknd hayranı yani xo olarak diyorum bu kezbandan kurtulduk Abel’i kimse haketmiyo zaten justin düşünsün bundan sonra

  2. Bu haberleri sürekli gören ve artık sıkılan biri olarak olayları kısaca özet geçmek istiyorum.Selena,justin ile 2010’dan beri tanışık,iyi kötü bir sürü şey yaşadı.bir anda abelin hayatına girmesiyle bunlar silinemez.selenada tek hissettiğim hiçbir zaman justini unutamamasıydı.abelle olduğu görüntüler,hareketleri bile samimi değildi,sanki nispet yapıyor gibiydi.birine mesaj verircesine..sonunda yine kürkçü dükkanı misali kalbine uydu,iyi mi kötü mü bilmem.ama zamanında depresyon tedavisi bile gördüyse,selena biraz da mazoşist biri..veya baya takık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu