Magazin

Selin Şekerci Caner Cindoruk aşkı tarih oldu…İkinci şans da kurtarmadı

Ünlü oyuncular Selin Şekerci ile Caner Cindoruk arasındaki aşk sona erdi.  Magazin medyasının sıkı takibinde ilerleyen aşkta sona gelindi. Caner Cindoruk ve Selin Şekerci, daha önceden sorun yaşadıkları ve kötü giden aşklarına ikinci bir şans vermeleri durumu değiştirmedi. İkili,  aşklarını geçtiğimiz günlerde noktaladı.

AŞKI KISKANÇLIK MI BİTİRDİ?

İkilinin kıskançlık yüzünden kavga ettiği ve ayrıldıkları iddia edildi. Çiftin ilk iş olarak sosyal medya hesaplarından birlikte olan fotoğraflarını kaldırmaları ise dikkat çekti.

Sosyal medya hesaplarından birbirlerine ilan-ı aşk eden Selin Şekerci Caner Cindoruk’un ayrılık haberi gündeme bomba gibi düşmüştü. İkilinin ayrılıklarının nedeni ile ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.

KISKANÇLIKLARINDAN BIKTI İDDİASI

Caner Cindoruk’un kıskançlıklarından bıkan Selin Şekerci ilişkiye nokta koydu. Selin Şekerci’nin yakın çevresinde ‘Caner’i bir daha görmek istemiyorum’ dediği de gelen bilgiler arasında.

Selin Şekerci ile Caner Cindoruk ayrılığı ikilinin birlikte olduğu fotoğrafları sosyal medya hesaplarından kaldırmalarıyla ortaya çıkmıştı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu