Yerli Dizi

Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan tepki çeken o paylaşımı için özür diledi

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan özür diledi. Selin Şekerci, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hakkında yaptığı paylaşımda söylediklerinden dolayı özür dilediğini ve özrünün kabul edildiğini sosyal medya Twitter’daki hesabından duyurdu. Şekerci’nin geçtiğimiz yıl Eylül ayı başında yaptığı “… Emine Erdoğan’ı oynamaya talibim” şeklindeki hakaretamiz paylaşımı tepkilere neden olmuştu.

DİLEDİĞİ ÖZRÜ TWITTER’DAN DUYURDU

Seval Şekerci, paylaşımında “Birkaç yıl önce yaptığım bir sosyal mecra paylaşımı ile ilgili Sayın Emine Erdoğan Hanım’a kendimi ifade etme şansı buldum, kendisinden özür diledim. Özrümü kabul ettiği ve beni anlayışla karşıladığı için yine bu mecradan kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı iletmek isterim” ifadelerini kullandı.blank

 SELİN ŞEKERCİ EMİNE ERDOĞAN İÇİN NE DEMİŞTİ?Selin Şekerci geçtiğimiz yılın Eylül ayında sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a hakaret içeren bir paylaşımda bulunmuştu.

Selin Şekerci Tiwtter üzerinden skandal ifadeler kullanmış, “Bunların hepsi, bu yalanlar sahtekarlıklar ve gidişleri yıllar sonra film olacak ve ben Emine Erdoğan’ı oynamaya talibim” diye yazmıştı.

 

İşte Şekerci’nin geçen yıl yazdığı o skandal paylaşım:

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu