Yerli Dizi

Selin Şekerci hamlesi Çatı Katı Aşk’ın reytinglerini nasıl etkiledi?

Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Çatı Katı Aşk’ta reytinglerin beklenen seviyenin altında kalması senaryoda değişikliğe gidilmesine neden oldu. Dizinin oyuncu kadrosuna dahil edilerek Furkan Andıç’la partner olan Selin Şekerci hamlesi diziyle alakalı sosyal medyada çok konuşulan konular arasındaydı. Peki diziye dahil olan Selin Şekerci hamlesi Çatı Katı Aşk’ın reytinglerini nasıl etkiledi? İşte sorunun cevabı…

SELİN ŞEKERCİ HAMLESİ DE ÇARE OLMADI

Ezgi Şenler ile Furkan Andıç seçimi dizinin müdavimleri tarafından kıyasıya eleştirilmiş ve belli bir hayal kırıklığına neden olmuştu. Dizinin reytingleri düşük kalınca yapım şirketi Ezgi Şenler yerine diziye daha önce Kaçak Gelinler dizisinde Furkan Andıç’la partner olan Selin Şekerci getirildi. Şekerci, yayınlanan son bölümde diziye adeta damga vurdu. Senaryonun tam ortasından diziye dahil olan başarılı oyuncunun dizinin reytinglerine nasıl etki edeceği diziyle ilgili merak edilen konuların başında geliyordu.

DİZİ TÜM KATEGORİLERDE 17. SIRADA KALDI

Ama Selin Şekerci hamlesi de Çatı Katı Aşk’ın reytinglerine çare olmuşa benzemiyor. Dizinin dün yayınlanan bölümü reyting listesinde beklenen sıçramayı yapamadı.

Dizi Genel/Total ve AB kategorilerinde reyting tablosunda ancak 17. sırada kendisine yer bulabildi.

MEDYABEY

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu