Yerli Dizi

Selin Şekerci, TV8’in iddialı dizisine transfer oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan, yeni sezonun ilginç dizi projelerinden birisi olarak gösterilen Kızım dizisinde yeni oyuncu daha transfer oldu. Adını  Kaçak Gelinler dizisiyle duyuran ünlü oyuncu Selin Şekerci de Kızım dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

SELİN ŞEKERCİ KIZIM DİZİSİNDE

Medyapım/Fatih Aksoy’un yapımcılığında çekilen dizinin başlıca rollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu üstlenirken Dizide çocuk oyuncu Beren Gökyıldız’ın performansı takdir topluyor.  Kaçak Gelinler dizisiyle yıldızı bir anda parlayan ekran macerasında Çoban Yıldızı dizisiyle başlayan Şekerci, Türk izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Selin Şekerci, en son Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı.

Ünlü oyuncu, bundan böyle TV8 ekranlarında cuma günleri ekrana gelen Kızım dizisinde  boy gösterecek.

1988 doğumlu güzel oyuncu Selin Şekerci aslen İzmirli. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimini alarak İstanbul’a taşınan Şekerci, 2009 yılında Melekler Korusun dizisinde de oynamıştı.

Selin Şekerci Medyapım Fox TV’de yayınlanan bir başka dizisi Kadın’da oynayan Caner Cindoruk’la aşk yaşıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu