Magazin

Sema Çelebi neden gözaltına alındı?

Sosyetenin tanınmış ismi işletmeci Sema Çelebi’nin gözaltına alınması magazin dünyasında heyecan yarattı. Sema Çelebi’nin FETÖ’den mi gözaltına alındığı sorusu sıkça sorulurken gerçek sonradan anlaşıldı. İstanbul’da kaçak inşaat yaptırmak suçundan hakkında yurt dışına çıkış yasağı ve yakalama kararı bulunan magazin dünyasının tanınmış siması 61 yaşındaki Sema Çelebi,  Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde gözaltına alındı.

Geçmişte televizyon kanallarında yayınlanan yarışma programlarında jüri üyesi olarak dikkat çekerek ünlenen Sema Çelebi, bu sabah Yunanistan’ın Sisam Adası’na gitmek için Kuşadası Limanı’na geldi ve feribot bileti aldı.

Polis, pasaport kontrolünde Çelebi’nin İstanbul’da kaçak inşaatla ilgili hakkında yurt dışına çıkış yasağı bulunduğunu belirleyip, pasaportuna el koydu. Sema Çelebi, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülürken yakınlarını arayıp gözaltına alındığını haber verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu