Sosyal MedyaSurvıvor

Semih diskalifiye oldu iddiaları Semih Öztürk’ü dünyada TT yaptı

Survivor 2016’da Zafer ile kavgasının ardından diskalifiye iddiaları üzerine hayranları twittere yüklendi. #SemihÖztürkü Harcatmayız hashtagi ile milyonlarca tweetin atılması üzerine Semih Öztürk hayranları Semih’i Türkiye’de 3. sıradan TT, dünyada ise 7. sıradan WTT yapmayı başardı.

Semih Öztürk Türkiye Gündeminde 3. Sıraya Dünya Gündeminde de (WTT) 7.Sıraya kadar Yükseldi. Survivor 12 Nisan 2016 tarihinde yayınlanan bölümünde konseyde Zafer ile Semih yer almadı. Acun Ilıcalı’nın çok fazla açıklama yapmadığı olayla ilgili olarak çok fazla ayrıntı vermeyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bunun üzerine Semih Öztürk fanları Semih’in diskalifiye oldu iddiaları üzerine twitterda büyük bir kampanya başlattı. Kısa sürede dünya top trend listesine giren Semih Öztürk hayranları heyecanla Cuma günü yayınlanacak Survivor 2016’ının yeni bölümünü bekliyor.

semih öztürk harcatmayız

Dün gece toplanan ve sonucunda Ünlüler adasından Mehmet’in elendiği konseyde dikkati çeken bir noktada Konsey toplantısında Gönüllüler takımından Semih ve Zafer’in olmayışıydı. Konuyla ilgili olarak Acun Ilıcalı şunları söyledi.

“Survivor gönüllüler adasında şok bir gelişme var. Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burada değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Tek söyleyebileceğimiz bu akşam ikisi de sizinle olmayacak iki ayrı yerde olacaklar. Yarın görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil.”

Görünen o ki; ilgili görüntüler incelendikten sonra iki isimden biri ya da her ikisi de diskalifiye olabilir. Kavga ile ilgili görüntülerin gizli tutulduğu ve yayınlanmadığı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu