Survıvor

Semih Öztürk, düşündüğü Survivor 2020’nin şampiyonunu açıkladı

Survivor yorumcusu Semih Öztürk, “Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum” dedi ve şampiyon adayını açıkladı. İşte Semih Öztürk’ün net olarak seslendirdiği o isim..

SEMİH ÖZTÜRK: ŞAMPİYONUN AYAK SESLERİNİ DUYUYORUM

Survivor Ekstra canlı yayınında, Semih Öztürk Cemal Can’ın dokunulmazlık oyunundaki performansını değerlendirerek önemli tespitlerde bulundu. Semih Öztürk, Survivor Cemal Can için, “Cemal Can’ın cephanesi daha dolu geliyor. Burada göstermiş olduğu başarıdan dolayı zaten ciddi bir kamuoyu oluştu bir takdir topladı. Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Survivor Ekstra canlı yayında değerlendirmelerini izleyicilere aktaran Semih Öztürk “İlk yarı finalistimizi kutlayabiliriz o isim de Cemal Can Canseven… Cemal Can kesinlikle finale gelecek, yarı finale kesin geliyor artık. ” dedi.

Öztürk Survivor Ekstra canlı yayınında, “Cemal Can kazanamasa da elenmezdi ama Cemal Can’ın dokunulmazlığı kazanmaya ihtiyacı varmıydı yoktu diyemeyiz neden derseniz Cemal Can’ın destekçileri Cemal Can’a ekstra bir SMS atmamış olacak ki bu çok kıymetli bir şey. Cemal Can’a atacakları oyu yarı finale ve finale saklayacak. O yüzden Cemal Can’ın cephanesi daha dolu geliyor. Burada göstermiş olduğu başarıdan dolayı zaten ciddi bir kamuoyu oluştu bir takdir topladı. Şampiyonun ayak seslerini duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu