Televizyon

Semih Öztürk Survivor macerasına kaldığı yerden devam ediyor

Survivor’da oyunlar sırasında sakatlanan ve adadan ayrılarak sağlık sorunu kontrol altına alınan Semih Öztürk’ün yarışmadaki akıbetinin ne olacağı merak konusuydu. İzleyicinin durumunu merak ettiği Semih ile ilgili haber Acun Ilıcalı’dan geldi.

Survivor 23 Haziran 2016 tarihli son bölümünde Kıbrıs finali ve Semih Öztürk ile ilgili flaş gelişmeler yaşanmış programın yapımcı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı Survivor son bölümde Semih Öztürk’ün acil olarak ABD’ye gönderildiğini açıklamıştı.

Ilıcalı, Ünlüler ve Gönüllüler’in oyunlara başlamadan önce Semih Öztürk’ün son durumu hakkında bilgi verdi.
Acun Ilıcalı, parmağındaki problem sebebiyle Houston’da tedavi gören Semih’le ilgili olumlu gelişmeler olduğunu söylemesi özellikle Semih hayranlarının yüreklerine su serpti.

İlk açıklamadaSemih’in parmağıyla ilgili durum kötü olduğunu söylenmesi ve bu sebeple de acil olarak ABD’nin Houston kentindeki bir hastaneye sevkedildiğinin açıklanması üzüntüye neden olmuştu.

SEMİH SURVİVOR’DAN AYRILACAK MI?

Merak edilen bu sorunun cevabı belli oldu. Semih Öztürk ABD’deki tedavisinin ardından adaya döndü ve konseye katıldı.
Acun Ilıcalı yayınlanan son tanıtımda ‘Semih oyunlara katılacak durumda değil. Değerlendirme sonunda çıkan kararı açıklıyorum’ diyerek herkesi merakta bırakmıştı.

Yayınlanan konseyde ise Semih’in sakatlığı sebebiyle yarışacak durumda olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Survivor’da kimsenin hakkının yenmemesi için Kıbrıs’taki büyük finale 5 kişinin katılacağını söyledi.
Acun Ilıcalı büyük finaldeki kuralları konseyde açıkladı.

Houston’daki tedavisi tamamlanan Semih, ada konseyinde tedavi sürecinde yaşananları anlattı. Semih durumunun iyi olduğunu söyledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu