Televizyon

Semih Öztürk’ün hayali gerçek olacak mı?

Survivor 2016’ın en ilginç ve de dikkat çeken yarışmacılarından olan ve finale kalamamasıyla hayranlarını büyük hayal kırıklığına uğratan Semih Öztürk İstanbul’a döndükten sonra ilk kez konuştu. Semih’in en büyük hayali ne?

Survivor 2016’da yaptığı yorumlarıyla çok konuşulan ve daha çok Serkay’la yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Semih Öztürk, Damla ve Nagihan’la kaldığı çeyrek finalde galip gelemeyerek Survivor macerasına veda etmişti.

Yarışmada parmağı kırılan ve elendikten sonra İstanbul’a dönen Semih, ailesi ve beraber Ütopya yarışmasında yer aldığı sevgilisi Kurretülayn’a kavuştu.

Semih, Magazin 8 Extra’ya verdiği röportajda, “Bundan sonra gönüllüler takımından kimseyle görüşmeyeceğim” dedi. Semih, ünlüler takımındaki herkesle arasının iyi olduğunu, özellikle Nagihan ve Yattara’yla iyi arkadaş olduğunu söyledi. Bu isimlerle günlük hayatında  görüşebileceğini belirtti.

Survivor’dan önce Ütopya yarışmasına katılmış olan Semih, orada kazandığı ününün Survivor’la daha da artırdığını söyledi.

SENİH ÖZTÜK’ÜN HEDEFİ NE?

Semih, bundan sonraki hedefini şöyle açıkladı: “Benim işim televizyon işi. Benim işim şov. Şov işini yapacağım. Talk şov yapmayı düşünüyorum. Ama tabii ne zaman olacağını bilmiyorum.”

Yarışma esnasında kırılan parmağının durumunun iyi olduğunu söyleyen Semih, tedavi bitiminde parmağının yüzde yüz düzeleceğini ifade etti.

Survivor’da finale yaklaşırken iletişim ödülünü kazanan Semih Öztürk aylar sonra sevgilisi Kurretülayn’la görüntülü konuşmuş bu esnasında gözleri dolan her iki isim de duygu dolu anlar yaşamıştı.

SEMİH VE KURRETULAYN 4.5 AY SONRA GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞTÜ

Survivor öncesi yine TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya yarışmasında tanışan Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur, önceki gün 4,5 ay sonra ilk kez görüntülü konuşma gerçekleştirdi.

Sevgilisine 11 kilo verdiğini söyleyen Semih onu çok özlediğini ve çok sevdiğini söyledi. Semih sevgilisine ‘Her şey iyi değil mi?’ sorusunu sorduğunda ise her iki tarafında gözleri doldu. Ağlamamak için kendisini zor tutan Semih, 5 aydır Kurretülayn ile görüşmüyordu.

Semih: ‘Onun hakkında çok güzel şeyler düşünüyorum. Ne kadar sevdiğimi anlatamam bile. Çok karmaşık duygular yaşadım. Kendimi o kadar açık ifade eden birisi değilim. Gerçekten onu hayatımın merkezine koydum.’ dedi.

SEMİH KURRETULAYN İKİLİSİSİN ÜTOPYA’DA ÇOK TARTIŞILAN GÖRÜNTÜLERİ

Semih için 2 sürpriz hazırlayan Kurretülayn ‘kedimin ismini koymak için seni bekliyorum’ dedi. Sevgilisi tarafından hazırlanan 2’nci sürprize ise Semih çok sevindi.

Survivor adasında gönüllüler takımında yer alan Semih Öztürk ilginç üslubu ve tarzıyla dikkat çekti.

Ütopya yarışmacılarından olan Kurretülayn Matur yarışma sırasında Semih Öztürk ile yakınlaşmıştı. Kurretülayn daha sonra kucağında Semih’inçok tartışılan görüntüleri ile Türkiye’ye de çok konuşulmuştu.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu