Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı’nın olay sahnesini dışarıya sızdıran kişi işinden oldu

Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki romantik sahnelerin setten dışarıya sızdırılması krize dönüştü. Yapım şirketi, görüntüleri sızdıran teknik ekipte çalışan kişinin işine son verdi.

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin setinde yaşanılan ‘sahne sızıntısı’ tatsız olayları da beraberinde getirdi. Geçen hafta dizinin başrol oyuncuları Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in öpüşme sahneleri çekildi.

Senaryo gereği samimi görüntüler çizen ikilinin setten videosunu da dizinin teknik ekibindeki bir çalışan sosyal medyadan yayınladı.

Söz konusu görüntüler sosyal medyada büyük ses getirirken yapım şirketi de harekete geçti. Şirket, internet ortamına yükleyen set ekibinden kişinin işine son verdi.

Setten dışarıya bilgi sızdıran çalışanın bu davranışı ekip içinde kaos yaratırken şirket bir daha böyle bir şeyin yaşanmaması için çalışanlarına kesin bir dille talimat verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu