Yerli Dizi

Senden Daha Güzel’den beklenen flaş haber…

FOX TV’de yayınlanan dizi için yönetimden final kararı çıktı.Haziran başında yayına giren yazlık diziler teker teker bitiyor. Yaz dizisi olarak ekran macerasına başlayan Senden Daha Güzel’den final haberi geldi.

Yazlık diziler tek tek ekrana veda ediyor. Yeni sezon için hazırlanan “Kusursuz Kiracı” dizisinin salı gününde yayınlama kararı alınmıştı.

Kusursuz Kiracı nedeniyle FOX “Senden Daha Güzel”i cumartesi akşamına almıştı. Cemre Baysel ile Burak Çelik’i buluşturan dizi geçen yeni gününde düşük reyting aldı.

Bu gelişmenin ardından final kararı alındı.

TV100 sitesinin haberine göre bu yaz özellikle youtube izlenmeleriyle rekor kıran dizi 17 Eylül’de ekrana gelecek 14. bölümüyle ekrana veda edecek.

Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Şafak Pekdemir’i buluşturan diziyi son olarak Ersoy Güler yönetiyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu