İnternetTeknoloji

SendGB servisinden 5 GB’a kadar ücretsiz veri transferi

Uzaktan çalışan ekiplerin ve ajans-marka dünyasının büyük boyutlu dosya transferine duyduğu ihtiyaç oldukça fazla. Bu ihtiyacı karşılamak için alternatif seçenekler artıyor. Hem mobilde hem masaüstünde sıklıkla ihtiyaç duyulan büyük hacimli veri transferinde SendGB servisi 5 GB’ta kadar ücretsiz veri transferine izin veriyor.

Merkezi Türkiye’de olan ve rakiplerinden hızıyla ayrılan SendGB, 13 farklı dilde hizmet veriyor ve tamamen ücretsiz. 5 gigabayta kadar 500 dosyayı aynı anda 20 kişiyle paylaşma imkânı sağlayan ve 250 megabayta kadar dosyaları 90 gün boyunca saklayabilen servis üyelik gerektirmiyor.

SendGB’ı diğerlerinden ayıran diğer bir tercih sebebi de platformun LÖSEV, KAÇUV, TOG, Tohum Otizm Vakfı, Darüşşafaka gibi vakıf ve derneklerle iş birliği yaparak ana ekranında sosyal sorumluluk projelerine yer vermesi.

Ayrıca SendGB, Türkiye’den yapılan her dosya yükleme işi için Toplum Gönüllüleri Vakfı’na 1 kuruş bağış yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu