Magazin

Senem Kuyucuoğlu’nun yeni sevgilisi İzmir’den

Yaşadığı aşklarla magazin medyasında sıkça gündeme gelen Türkiye eski güzellerinden Senem Kuyucuoğlu yeni bir aşkla gündemde. Senem Kuyucuoğlu İzmir’de yaşayan Gökyüzü Yayıncılığı’nın sahibi Ahmet Aslaner’le birlikte. Çiftin birlikteliklerinin yeni olduğu konuşuluyor.

Çeşme’de bir organizasyonda tanışan çiftin yakınlaştıkları ve bu yakınlaşmanın bir ilişkiye döndüğü haber veriliyor. Çift sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini adeta duyurdular.

HÜLYA AVŞAR’LA ÇALIŞMIŞTI

Senem Kuyucuoğlu, bir dönem uyuşturucu tedavisi görmüş ve TV8’de Hülya Avşar’ın programına katılmıştı. Kuyucuoğlu sonrasında Hülya Avşar’ın ekibinde de bir dönem çalışmıştı.

HAKAN MERİÇLİLER’LE AŞK YAŞADI

Değişik isimlerle adı aşk dedikodularına karışan Kuyucuoğlu oyuncu Hakan Meriçliler’le yaşadığı aşkla magazin medyasının gündemine gelmişti.

YENİ SEVGİLİSİ İZMİRLİ

Senem Kuyucuoğlu’nun Çeşme’deki bir organizasyonda tanıştığı Ahmet Aslaner yayıncılık alanında faaliyet gösteren bir şirketin sahibi olarak biliniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu