Yerli Dizi

Seni Çok Bekledim, final bölümüyle veda ediyor

Skala Yapım ve DNZ Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaştığı ‘Seni Çok Bekledim’ reytinglere yenildi. Dizinin beklenen izlenme oranlarının altında kalması erken finali kaçınılmaz kıldı.

SENİ ÇOK BEKLEDİM 13. BÖLÜMÜYLE VEDAYA HAZIRLANIYOR

Seni Çok Bekledim, final bölümüyle 28 Nisan Çarşamba saat 20.00’de Star ekranlarında olacak.

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nu buluşturan Seni Çok Bekledim dizisi, çarşamba akşamı yayınlanacak 13. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Hakan Haksun, Pervin Bozan, Elif Başaran, Eylül İdiman’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Yasemin Türkmenli üstleniyordu.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isşmler buılunuyordu;

Özcan Deniz (Kadir), İrem Helvacıoğlu (Ayliz), Mustafa Uğurlu (Cemal), Yıldız Kültür (Hidayet), Caner Şahin (Selahattin), İlhan Şen (Erol), Lila Gürmen (Mihre), Durul Bazan (İsmet), Türkü Turan (Meryem), Hakan Ummak (Zaza), Sibel Şişman (Şebnem), Gürkan Güzeyhuz (Serkan), Şehsuvar Aktaş (Osman Efe), Selen Domaç (Songül), Nihan Büyükağaç (Sibel) ve Damla Makar (Nezahat), Ömer Gökay Şanlıer (Umut), Hande Oktan (Pınar)

13. Bölüm (Final) konusu:

Mihre öğrendiği gerçeklerin ardından Eren Ailesi’ni bir araya getirmek için harekete geçer, ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.Ayliz, bir yandan ailesi ile ilgili mücadele verirken bir yandan da öğrendikleriyle sarsılır. İçinde bulunduğu zor durumu Kadir’le paylaşıp paylaşmama konusunda ikilemde kalır.

Kadir, ailesiyle ilgili büyük sırrı öğrendikten sonra yıkılmıştır. Ne yapacağını bilemez halde kendi içinde bir yolculuğa çıkar.Kadir’in hem kendinin hem de ailesinin yaralarını sarmak için çıktığı bu yolculuk onu ummadığı bir sona ulaştırır.

Şebo, Zaza’yla ilgili duygularından emin olur ve harekete geçer. Ancak Zaza’ya yakın olmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Selo, ne yapacağını bilemez haldedir. Kendini çaresiz ve yalnız hissederken Meryem’le dertleştir. Sonunda kararını vermiştir.Attığı adımın ardından herkesi bir sürpriz beklemektedir.

 

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu