Televizyon

Serap Ezgü artık köy hayatı yaşıyor

Bir dönem ekranların aranılan sunucusu Serap Ezgü, şimdilerde şehir hayatından uzakta tamamen münzevi bir hayat yaşıyor.

Bir zamanlar majör kanallar olarak da bilinen büyük kanallarda program yapan ve milyonlarca hayranı olan Serap Ezgü ekran macerasına tamamen son vermişe benziyor. Ünlü sunucu şimdilerde gözlerden ve şehir hayatından uzakta köy hayatı yaşıyor.

Serap Ezgü, sağlıklı beslenmenin olmazsa olmazı durumunda olan organik gıdalara kendi hayatında yer veriyor. Ünlü sunucu, günde üç öğün kendisinin yetiştirdiği sebze ve meyveyi yiyor. Hayatını yeni yaşam koşullarına adapte eden Serap Ezgü, erken yatıp gün doğmadan uyanmayı yaşam biçimi haline getirmiş.

serap-ezgu-2

ARRTIK ŞEHİR HAYATINDAN ÇOK UZAKTA
Serap Ezgü’nün şehir hayatından uzakta olan evi Bodrum’da Gümüşlük ile Turgut Reis arasındaki Bozdağ’ın eteklerinde üç katlı bir ev.

Üç katlı evin etrafında portakal, limon ağaçlarının oluşturduğu bir manzaraya göze çarpıyor. Ezgü’nün yaşadığı bölgede şehir hayatına ait bir gürültü ya da uğultu yok. Serap Ezgü, profesyonel hayatından sonraki dönemi kendisinin istediği gibi yaşamaya karar vermiş.

YENİ EVE KARINCALAR VESİLE OLMUŞ
Serap Ezgü, Akyarlar’da hem köy hayatı yaşayıp hem de güzel tatil yapabildiğini söylüyor. “Denize bakan bir yer bulmuştum. Birkaç sene sonra daha çok doğanın içinde olabileceğim bir yerin zamanının geldiğini düşünmeye başladım” diye konuşan ünlü sunucu,

“Bana bu evi karıncalar getirdi” diyen Ezgü, Akyarlar’daki evinde bir gün sabah kalktığında mutfağı karıncaların bastığını görmüş.

Serap Ezgi evi nasıl bulduğunu da şöyle anlatıyor:

“Bu ev, Gümüşlük’e giderken sürekli geçtiğimiz yolun üzerinde. Hiç dikkat etmemişim, o gün satılık tabelasını gördüm. Evin bahçesine girdiğimizde dedim ki, bir ev tasarlamış olsam, havuzuyla tarlasıyla, mimarisiyle işte aynen bu evi yapardım. O anda aşık oldum eve…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu