MagazinTelevizyon

Serap Paköz, 1 aydır kayıp olan Hülya Yılmaz’ı buldu

Ünlü sunucu Serap Paköz’ün sunumuyla hafta içi her gün Tv 8 ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” programında bir kayıp daha bulundu. Programa (bugün) bir aydır kayıp olan Hülya Yılmaz’ın bulunması damgasını vurdu. Oğulları Mert, Yaşar ve Okan günlerdir anneleri Hülya Yılmaz’ı arıyorlardı. Tam bir ay sonra Hülya Yılmaz bulundu! Büyük buluşma gözyaşları içinde canlı yayında gerçekleşti.

Hülya Yılmaz’ın Hikayesi

Oğullarının; “Anne neden gittin?” diye sorması üzerine gözyaşları durmayan; fakat sessiz kalan Hülya Yılmaz’ın hikayesini Serap Paköz anlattı: “Bu güne kadar nikahsız üç birliktelik yaşayan Hülya Yılmaz’ın, ilk birliteliğinden Eyüp isminde bir oğlu, ikinci birlikteliğinden kendi soyadını verdiği Mert, Yaşar ve Okan isminde üç oğlu var. Üçüncü birlikteliğinde bir bunalım anında telefonunu dahi almadan evden çıkıyor.

Okuma, yazması olmadığı, çocuklarının telefon numaralarını ezbere bilmediği için ailesinden de kimseye ulaşamıyor. Hayat arkadaşı Hülya Hanım’ın, evden ayrılmasının ardından cep telefonunu tamamen kapatıyor. Çocuklar, annelerinin başına kötü bir şey geldiğini düşünerek, bize ulaşıyorlar.” Çok şükür Hülya Yılmaz bulundu! Sağlıklı ve aramızda diyen Serap Paköz; “İnsanları yargılamadan neler yaşadıklarına bakmak lazım” dedi.

Oğlumu 20 Senedir Görmedim

Çocuklarının “Anne biz arkandayız” sözleriyle oğulları ile birlikte gözyaşı döken Hülya Yılmaz; “En büyük oğlum Eyüp’ü annem baktı, büyüttü. Onu bırakıp gittiğim, büyürken yanında olmadığım için benimle konuşmuyor. Oğlumu 20 senedir görmedim. Çok özledim” sözleriyle oğluyla biraraya gelmek için Serap Paköz’den yardım istedi. Paköz, Yılmaz’a; “Seni Eyüp’le buluşturacağız” diyerek, söz verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu