Televizyon

Serap Paköz ve Seda Sayan yeni sezon için gün sayıyor

Star TV’nin yeni sezonda gündüz kuşağında yer alacak iki programının yeni sezon başlama tarihleri belli oldu.Serap Paköz’ün sunumuyla, “Gerçeğin Peşinde” ve Seda Sayan’ın sunumuyla ekrana gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan’ın yeni sezonu 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün Star ekranlarında olacak.

SERAP PAKÖZ YENİ SEZONUYLA GELİYOR

Mesleğinin 40. yılında ekranlarda olmaya devam eden Serap Paköz’ün sunumuyla, “Gerçeğin Peşinde”, 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün canlı yayınla Star ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

“Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde” yeni sezonuyla 22 Ağustos Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 13.00’te yayınlanacak.

SEDA SAYAN GÜN SAYIYOR

Sabahın Sultanı Seda Sayan yeni sezonuyla ekranlara dönüyor. Program 22 Ağustos Pazartesi Star’da canlı yayınla başlıyor. Seda Sayan’ın programı hafta içi her gün sabah 10:00’da yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu