Televizyon

Serap Peköz, TV8’de yayınlanan “Gerçeğin Peşinde”deki performansıyla geçmişini aratmıyor

Serap Peköz eski soyadı ile Serap Ezgü ekranlara hızlı bir dönüş yaptı. Televizyonculuğa uzun bir ara verdikten sonra TV8’den izleyicisiyle buluşan ünlü sunucu Serap Peköz, geçen zaman içinde performans kaybı yaşamadığını gözler önüne serdi. “Gerçeğin Peşinde” isimli programla ekranlara sıkı bir dönüş yapan başarılı sunucu, suçluların kabusu olacağını gösterdi. Gerçeğin Peşinde ile Suç işleyenlerin peşine düşen Peköz’ün programı, şimdiden emniyet güçlerinin de dikkatini çekmeyi başardı.

“GERÇEĞİN PEŞİNDE” EMNİYETİN DE SIKI TAKİBİNDE

Serap Peköz’ün sunumu ile ‘Gerçeğin Peşinde’ programı son bölümleriyle deliller eşliğinde Hande’nin katiline adım adım yaklaşıyor. Ortaya çıkan gizli tanıkların ardından baba Nezih Çinkitaş, programa katıldı ve kendisine yöneltilen soruları yanıtlamaya çalıştı. Yaşanan onca gelişmenin ardından da programın yapıldığı stüdyoya polisler de geldi. ‘Gerçeğin Peşinde’ programında çıkan delilleri incelemek isteyen emniyet güçleri artık programı takip etmeye başlayarak katilin ya da katillerin peşine düştü.

Yapımcılığını Bloom Medya, genel koordinatörlüğünü ise Reyhan San Tunaboylu’nun üstlendiği, Serap Peköz’ün moderatörlüğünde TV8 ekranlarında hafta için her gün 17:00’de ekranlara geliyor.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı