Televizyon

Seray Sever Doya Doya Moda programında kimin yerine jüri üyesi oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda adlı moda programında jüri değişikliği… TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım programında yer alan Seray Sever, bugün programa veda etti. Canlı yayında gözyaşlarına hakim olamayan Seray Sever, yeni programı Doya Doya Moda’nın jürisinde olacağını açıkladı.

TV8’in Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ve Eylem İpek Şafak’ı buluşturan sevilen programı Gel Konuşalım’da b,ir ayrılık yaşandı.

Programın yorumcularından Seray Sever, Gel Konuşalım’a veda etti. Gözyaşlarına hakim olamayan Sever, jürisinde yer alacağı yeni programı da açıkladı.

Gel Konuşalım’a veda eden Seray Sever, yine TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda programına jüri üyesi olarak katıldı.

BANU NOYAN NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda Banu Noyan, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu yer alıyorlardı. Banu Noyan, geçtiğimiz cuma günü yayınlanan haftanın finalinde programa veda ettiğini açıklamıştı. Noyan, işlerinin yoğunluğundan ötürü bu kararı aldığını söylemişti. Ancak Banu Noyan’ın programdan gerçekte neden ayrıldığı merak ediliyor.

Doya Doya Moda programında Banı Noyan’dan boşalan koltuğa, bugün itibariyle Seray Sever oturuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu