Medya

Serdar Cebe’nin yeni çalışma adresi belli oldu

Demirören Grubu’na geçtikten sonra Kanal D ile yollarını ayrılan tecrübeli ekran yüzü Serdar Cebe’nin yeni çalışma adresi belli oldu. Geçtiğimiz Mayıs ayı sonunda Doğan TV Washington Temsilciliği görevinden ayrılan ünlü ekran yüzü Serdar Cebe’nin ABD/Washington merkezli Amerika’nın Sesi(VOA) ile anlaştı.

AMERİKA’NIN SESİ (VOA) İLE ANLAŞTI

Kanal D Ana Haber’de Mehmet Ali Birand’ın vefatının ardından ana haber spikerliği yapan Cebe, Ahmet Hakan’ın gelişinin ardından Mayıs 2017’de Washington Temsilciliği’ne atanmıştı.

Washington’da bulunduğu süre içerisinde Rıza Zarrab’ın New York’taki davasını da takip eden Serdar Cebe meslektaşı Can Kamiloğlu ile birlikte “Yetenekli Bay Zarrab * Kodadı Çikinova” isimli kitabı da yazmıştı. Serdar Cebe’nin görevine kitabın piyasaya çıkmasından bir süre sonra sonra Kanal D ve CNN Türk’ü Doğan Medya Grubu’ndan satın alan Demirören Medya Grubu tarafından son verilmişti.

Cebe bir süredir Amerika’nın Sesi(VOA) kanalıyla görüşmeler yürütüyordu. Görüşmeler sonunda VOA’nın teklifini kabul eden Cebe, Muhabir-Sunucu olarak Washington’da göreve başladı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu