Magazin

Serdar Ortaç da koronavirüs mağduru…”Telif gelirse geçiniyoruz”

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs testi yaptırmaya gittiğini çektiği video ile paylaşan  ve test sonucu negatif çıkan şarkıcı Serdar Ortaç, virüsün kendisini ekonomik anlamda vurduğunu söyledi. Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Ortaç, aldığı krediyi bile ertelediğini ifade ederek telif gelirleriyle yaşamını sürdürdüğünü itiraf etti.

KORONAVİRÜS ORTAÇ’I DA MAĞDUR ETTİ

Ortaç, bu süreçte yaşadığı ekonomik zorlukları anlattı:

‘Bankadan 5 milyon TL kredi aldım, ödemeleri hazirana kadar erteledim. Yoksa zaten taksitleri ödeyemezdim. Aylık 120 bin TL sadece evin kredisini ödüyorum.”

“TELİF GELİRSE GEÇİNİYORUZ”

Ünlü şarkıcı, eskisi gibi kira gelirinin de olmadığını belirterek “Eskisi gibi kira gelirim yok. Bir lira para biriktirmedim. Telif gelirse geçiniyoruz” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde bir kız çocuğu evlat edinmek istediğini söyleyerek gündem olmuştu.

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Ortaç, “Tek yaşıyorum, yalnız öleceğim.Bir kız evlat edineceğim. İsmini annemin adını, Nesrin koyacağım” şeklinde konuşmuştu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu