Magazin

Serdar Ortaç’ın ‘Chloe’ isyanı…Aldığı karar çok konuşulacak!

Evliliğini sona eren ve bekar günleri yaşayan Serdar Ortaç’tan sürpriz karar… Eski eşi ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmeyen Serdar Ortaç sonunda çareyi instagram hesabını kapatmakta buldu. Sosyal medya hesabından video paylaşan Ortaç, instagramı bırakma gerekçesini takipçileriyle paylaştı.

Chloe Loughnan’dan ayrılan Serdar Ortaç’ın hiç keyfi yok…Bunun nedeni ise başarılı popçunun Chloe ile ilgili haberler üzerinden sürekli magazin medyasının gündeminde kalması. Çektiği video ile sıkıntısını paylaşan Serdar Ortaç, instagram hesabını kapatacağını bununla da yetinmeyip takipçilerini sileceği bilgisini paylaştı.

“Milletin derdi bizim evliliğimiz olmuş” diyen Ortaç, “neden bizimle uğraştığınızı anlamış değilim”…”Rahat bıraksanıza adamı ya” sözleriyle ruh halini gözler önüne serdi.

Ayrıca, Serdar Ortaç “eski karısıyla yeniden evleniyor” şeklinde çıkan haberlerin de gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#serdarortac #serdarortaç

Serdar Ortaç (@serdarsortac)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu