Magazin

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan’ın aylık kazancı dudak uçuklatıyor

Serdar Ortaç'la evliliği sayesinde Türkiye'de şöhreti yakalayan ve sosyal medy Instagram'da hatırı sayılır bir takipçi sayısını ulaşan Chloe Loughnan Instagram'da yaptığı paylaşımlarla paraya para demiyor.

Serdar Ortaç’la evliliği sayesinde Türkiye’de şöhreti yakalayan ve sosyal medy Instagram’da hatırı sayılır bir takipçi sayısını ulaşan Chloe Loughnan Instagram’da yaptığı paylaşımlarla kazancına kazanç ekliyor. Serdar Ortaç’la evliliği sayesinde Türkiye’de şöhreti yakalayan Chloe Loughnan’ın aylık kazancı dudak uçuklatıyor.

ORTALAMA KAZANCI 30 BİN LİRA

Takvim’in haberine göre, son dönemde Ortaç’tan boşanacağına dair dedikodularla manşetlerden inmeyen 27 yaşındaki güzel, Instagram’dan yaptığı reklam içerikli paylaşımlar sayesinde kısa sürede yüklü bir kazancın sahibi oldu. İrlandalı güzelin, Instagram’da yaptığı tek bir paylaşım için ortalama kazancı 30 bin lira.

Aylardır magazin gündemini boşanacakları iddiasıyla konuşulan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan evliliklerinde sorun olmadığını söyleyerek iddialara son noktayı koymuştu.

BİRÇOK ÜNLÜ İSMİN İZİNDEN GİTTİ

Pop müziğin başarılı ismi Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan, geçtiğimiz aylarda ticarete atıldı. Modelliğin yanı sıra kendi ismini taşıyan detoks içecekleri sayesinde de gelir kapısı elde eden Chloe Loughnan, şimdi de birçok ünlü ismin izinden gitti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu