Gündem

Serdar Tuncer: Erhan Çelik’in karısı üzerinden dövülmesi ahlaki değil

Erhan Çelik’in TRT1’deki Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başlamasının ardından özellikle sosyal medyada çok sayıdaki kullanıcının hışmına uğramıştı. Tepkilere maruz kalan Çelik’in eşi Gülben Ergen üzerinden eleştirilmesine itiraz edenler de oldu. Serdar Tuncer, sosyal medyada Erhan Çelik’in eşi üzerinden adeta dövüldüğünü ve bunun adalete sığmadığını dile getirdi.

Sedar Tuncer; “Erhan Çelik’in habercilik ehliyet ve liyâkati ile değerlendirilmeyip, karısının tweetleri üzerinden dövülmesini ahlâkî bulmuyorum.” diye yazdı. Başka kriterleri konuşulması gerektiğine vurgu yapan Tuncer; “Trt Ana Haberi kim sunmalı, bu Erhan Çelik olmalı mı, daha iyisi yok mudur? Bunlar başka. Ama karısı üzerinden bir adama yüklenmek hoş değil” ifadesini kullandı.

serdar-tuncer-tivit-2

Bu paylaşımlarından sonra sosyal medyada birçok kullanıcının tepkisini çeken Serdar Tuncer, tartışma ve eleştirilerde adalet vurgusu yaparak; “Erhan Çelik’i tanımam, merhabam bile yoktur.
Linçe katılmayanı da linç edeceksiniz buyrun buradayım. Ama adil olun!” diye yazdı.

serdar-tuncer-tivit-1

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı