Televizyon

Serdar Tuncer o skandal ifade için neler söyledi?

TRT’nin iftar programı yapan Sedar Tuncer,  skandal sözlerin altına imza atan konuğu Prof. Dr. Mustafa Aşkar için için  özür diledi.

“Namaz kılmayan hayvandır” şeklindeki tüm Türkiye’yi şok eden sözlerin altına imza atan  Mustafa Aşkar’ın açıklamalarına programın sunucusu Serdar Tuncer’den özür açıklaması geldi.

TRT’de, Ramazan ayı dolayısıyla ekrana gelen Ramazan Sevinci adlı programa katılan ve çok tartışılacak bir açıklamalarda bulunup “Namaz kılmayan hayvandır” şeklinde konuşan Prof. Dr. Mustafa Aşkar için programın sunucusu Serdar Tuncer canlı yayında özür diledi.

Serdar Tuncer dünkü programın açılışında: “Canlı yayın olması itibariyle onların ne söyleyeceğini evvelden tespit edemediğiniz gibi ne söylediklerini de o an fark edemeyebiliyorsunuz. Dün kamu vicdanını rahatsız eden, pek çok insanı rencide eden ifadeler keşke kullanılmamış olsaydı. Bize kızanlardan daha fazla rahatsız olduk. Rencide olan her bir gönülden özür dilerim.” açıklamasını yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu