Magazin

Seren Serengil, Asena Atalay’ı fena bombaladı: Başkası olsa anında kapıya koyardı

Star TV’de hafta içi her sabah ekrana gelen Duymayan Kalmasın adlı magazin programında Seren Serengil, Caner Erkin’i icraya veren eski eşi Asena Atalay’ı hedef aldı. Dobra açıklamalarıyla dikkat çeken Serengil, Asena Atalay için “Başkası olsa anında kapıya koyardı” diyerek Caner Erkin’den yana oldu.

Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programında, Asena Atalay’ın, oyuncu Şükran Ovalı ile evlenen eski eşi Caner Erkin’i icraya vermesi konusu masaya yatırıldı.

“ADAMA NİYE KIZIYORSUN?”

Asena Atalay’ın böyle bir başvuruda bulunmasını eleştiren Seren Serengil, “Bu yapılanlara anlam vermek zor. Bu evlilikten önce sen gittin. Caner seni terk edip bu kadını bulmadı ki. Yasak aşk iddiası, merdivende el ele tutuşmalar, Londra haberleri çıktı. Fotoğraflar da vardı. Adama niye kızıyorsun? Başkası olsa anında kapıya koyardı. Bu kadar habere rağmen yine eşini rencide etmedi. Caner çok iyi niyetli bir insan” ifadelerini kulandı.

Serengil, şoke eden çıkışıyla 2013 yılında bir alışveriş merkezinde görüntülenen Asena ile Berkay’a göndermede bulundu. Söz konusu haberler uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu