MagazinMedyabey TV

Seren Serengil, Gülben Ergen’i konuk alan Seda Sayan’ı bir kalemde sildi

Seda Sayan 8 Ocak Pazartesi gününden itibaren evlendirme ya da küskünleri barıştırma, kayıpları bulma konseptinin dışına çıkarak eskiye dönüş yaptı. Yeniden kadın magazin programı konseptine dönen Seda Sayan ilk bölümde Gülben Ergen’i konuk aldı. Sayan’ın bugünkü konukları ise Demet Akalın Kurt ve Okan Kurt çifti…

Seren Serengil ablam dediği Seda Sayan’ı sildi

Gülben Ergen’i konuk alan Seda Sayan’ı programının ardından kendisine “Ablam” diye hitap eden Seren Serengil sosyal medyada sildi. Konuyla ilgili olarak takipçilerinin merakını Serengil kendi programında açıkladı. Star TV’de her sabah Duymayan Kalmasın programında sunucu-yorumculuk yapan Serengil, Seda Sayan’ın Gülben Ergen’i konuk etmesiyle ilgili olarak neden rahatsız olduğunu “Seda ablayı eleştiriyorum” sözleriyle açıkladı.

Dünkü programdan sora Seda Sayan’ı sosyal medyadan takipten çıkaran Serengil ilgili bölümü komedi olarak niteledi. Seda Sayan’ın dünkü programında Gülben Ergen’i canlı yayına çıkarıp arkadaşının yanında olduğu dikkatlerden kaçmadı. Sayan, Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’le ilgili tek kelime sormayınca Seren Serengil “Biz sanki olmayan birşeyleri anlatmışız gibi davranıldı” diyerek tepkisini dile getirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=FETjt2xN3aU

İşte Seren Serengil’in eleştirdiği programdan bir bölüm… 

https://www.youtube.com/watch?v=MEGHljlVgjs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu