MagazinMedyabey TV

Seren Serengil “uzaklaştırma” kararının şokunu yaşıyor

Seren Serengil sabah kuşağında yaptığı programdaki yorumlarından ötürü iki ay uzaklaştırma kararı aldı… Star TV’de her sabah yayınlanan magazin/haber programı Duymayan Kalmasın’da Cengiz Semercioğlu ile magazin gündemini değerlendiren Seren Serengil’e programda yaptığı yorumlar nedeniyle uzaklaştırma kararı çıkartıldı. Ebru Şallı ve Uğur Akkuş ilişkisi ile söyledikleri üzerine Akkuş Savcılığa başvurarak Serengil’in cezalandırılmasını talep etti.

AKKUŞ SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Eski manken ve pilates koçu Ebru Şallı ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Uğur Akkuş ilişkileri hakkında televizyonda yorum yapan Seren Serengil hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttırdı. Akkuş; Seren Serengil’in kendisine hakaret ettiğini iddia ederek Savcılığa başvurdu ve cezalandırılmasını istedi. Akkuş ayrıca Serengil hakkında uzaklaştırma talep etti. Mahkeme Uğur Akkuş’un bu talebini haklı bularak Serengil hakkında iki ay uzaklaştırma kararı verdi.

Seren Serengil, Uğur Akkuş’a iki ay yaklaşamayacak, şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak. Tedbir kararına uymazsa üç günden 10 güne kadar zorlama hapsi uygulanabilecek.

İşte o programda yaşananlar

https://www.youtube.com/watch?v=rPGtCx-_t94

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu