Magazin

Seren Serengil ve Asuman Krause arasındaki ilginç ortak özellik

Seren Serengil’in adı şu sıralar şarkıcı Yaşar İpek ile anılıyor. İkilininin sevgili olduğu haberleri magazin medyasının da gündeminde. Seren Serengil’in yıllar önce Emrah’a karşı olan sevgisi biliniyordu. Seren Serengil ve Emrah arasında bir dönem  sevgili oldukları da yazılıp çizilmişti. Şimdilerde Seren Serengil’in bu kez Emrah’la akrabalığı olan Yaşar İpek’le sevgili olduğu yolundaki haberler akla Asuman Krause ile Seren Serengil’in ortak noktasını çağrıştırdı. Bilindiği gibi Krause de Emreh ve Yaşar İpek’le ilişki yaşamıştı.

SEREN SERENGİL VE ASUMAN KRAUSE’NİN AŞK DÖNGÜSÜ

Bilindiği gibi yıllar önce Emrah’la sevgili olan ve şu aralar sessizliğe gömülen Asuman Krause daha sonraki dönemde Yaşar İpek ile de kısa bir sevgililik dönemi yaşamıştı. Tüm bu yaşananlar Seren Serengil, Asuman Krause, Emrah ve Yaşar İpek arasında geçen aşk macerasını daha da ilginç bir hale getiriyor.

AYNI STÜDYODA BULUŞTULAR İDDİASI

Magazin medyasına göre en son Seren Serengil, şarkıcı Yaşar İpek’le görüntülendi. Magazin muhabirlerini farkeden çiftin ayrı ayrı mekanı terk ettikten sonra Yaşar İpek’e ait olan ses kayıt stüdyosunda bir araya geldikleri haber veriliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu