MagazinTelevizyon

Seren Serengil ve Deniz Akkaya hakkında ilginç iddialar!

Star’da sabah yayınlanan magazin programı Duymayan Kalmasın adlı programı birlikte sunan Seren Serengil ve Deniz Akkaya ikilisi hakkında medya kulislerine düşen haber sosyal medyanın da gündemindeydi. Seren Serengil’in Deniz Akkaya’nın arkasından iş çevirdiği, hatta kuyusunu kazdığı yolundaki haberler magazin kulislerinin gündem konularından birini oluşturdu. Dün, Serengil’in karşısında Denz Akkaya’nın yerine Cengiz Semercioğlu’nu programda görenler acaba programın kulis tarafında neler oluyor sorusunu sordular.

SEREN SERENGİL VE DENZİ AKKAYA HAKKINDA İLGİNÇ İDDİA

Ortaya atılan iddiaya göre Star yöneticileri Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın kullandıkları üslup ve yorumlardan rahatsız olunca konuyu programın yapımcısı Cengiz Semercioğlu’na açmışlar. Şikayetlerini dile getirmişler. Semercioğlu da yöneticiler ile arasında geçenleri Deniz Akkaya ve Seren Serengil’e anlatarak konuşulan laflara dikkat edilmesini istemiş.

İddiaya göre bu sırada Deniz Akkaya, Semercioğlu ile başlamış tartışmaya..Hatta ağzından küfürler bile çıkmış. Semercioğlu da karşılık verince Akkaya, hemen toplanarak canlı yayına girmeden kanalı terk etmiş. Bundan dolayı Semercioğlu da yayına Seren Serengil ile çıkmak zorunda kalmış.

SERENGİL’DEN AÇIKLAMA 

Seren Serengil tüm bu yaşananları yakını olan magazincilere bir bir anlatmış. Hatta bundan böyle programa Cengiz Semercioğlu ile çıkacağını söylemiş.

Bu iddialar gündeme gelince olayın yansımaları da gecikmedi. Seren Serengil, iddialarla ilgili sosyal medya hesabından ironik bir paylaşımda bulundu. Deniz Akkaya ile çektirdikleri bir fotoğrafın altına ise özensiz bir biçimde yazdığı şu notu düştü:

“Amma cekemeyenimiz varmis yahu bir hikayeller senaryolar 😁😃😀😀😅ne tarafimizla gulelim bilemedim 😁😊 haftaici hergun 09.45 te berbaeriz ocak ta da bnm.bir surprizim olacak ayrica.😊 bizi cekemeyen anten taksin belki reytingleri yukselir😅😂😀😁”

“İDDİALAR HAYAL MAHSÜLÜ”

Bununla da yetinmeyen Serengil, iddiayı ortaya atan kişiye sayfasında yayınlanmak üzere bir cevap hakkı metni yayınladı. Serengil yazdığı cevapta şu ifadelere yer verdi:

““Melis Gedik Baştürk’ün kaleme aldığı yazıda geçen cümlelerin tamamı hayal mahsulüdür. Hiçbiri doğru değildir. Deniz Akkaya klima çarpmasından dolayı hastaydı ve bu yüzden programa katılamadı. Benim medyaya haberleri servis etmem söz konusu olamaz. O benim hem program partnerim, hem de çok yakın arkadaşım.”

DENİZ AKKAYA NEDEN SESSİZ?

Deniz Akkaya’nın bu tartışmaya girmemesi dikkatlerden kaçmazken, Akkaya, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımda sağlık probleminden dolayı dünkü programda olamayacağını duyurdu.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu