Magazin

Seren Serengil Yaşar İpek’le geldiği durumu açık açık anlattı… “Hayırlısı olsun”

Seren Serengil, Yaşar İpek’le boşanıp boşanmayacağı hakkında ilk defa açık açık detay verdi. Serengil, sosyal medya hesabından uzun bir açıklama paylaştı. Serengil, kocası Yaşar İpek’ten boşanmak için mahkemeye başvurduğunu ilk kez açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Seren Serengil şu sıralar evliliğinde zor günler yaşıyor. Düşük tehlikesi olduğu için zorlu bir hamilelik süreci yaşayan Serengil, eşi Yaşar İpek ile ayrılmak üzere…1.5 yıl önce evlenen Seren Serengil ile Yaşar İpek arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

Öyle ki iddialara göre Yaşar İpek, Serengil’i darp etti ve hamilelik İpek’in umurunda değildi. Serengil geçtiğimiz günlerde de “evimize büyü yapıldı; Yaşar’in içinde iki şeytan var” açıklamasıyla şoke etmişti.

Seren Serengil tüm bu yaşananlardan sonra aldığı kararı sosyal medya hesabından duyurdu! Serengil açıklamasında “Bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

‘BU KARARI VERMEK ÇOK ZOR OLDU’

İşte o açıklama:

“Çok zor oldu bu kararı vermek. Hiç konuşmadım hiç yazmadım kendi sesimi bile duymak istemedim bu süreçte birkaç dosta yaşadıklarımı anlatmanın dışında. Benim bugüne kadar eşimle kendimizle ilgili bir kavgam olmamıştır iki birbirini seven birbiriyle vakit geçirmekten hoşlanan birbirine yeten iki insandık.

Anne ve kız kardeşin benimle probleminin ve uğraşma nedeninin herkes Yaşar’la ilgili olduğunu düşünse de konu maalesef beni istememe durumu değildi çünkü ben Yaşar’la beraber olmadan bir yıl önceden gazete magazin denilen sosyal medya sayfasında bana ve aileme hakaret ediliyordu ve her gün yapılıyordu mahkemeye verdim emniyet mensuplarıyla mekandan kardeşini aldırmalara kadar giden bir hikayemiz var ‘valla ben değilim annemin ölüsünü öpeyim’ diye yemin edince şikayetimden vazgeçmiştim; bana o sayfanın Gülben Ergen’in fanlarının olduğunu söylemişti sonra bir öğrendim ki Gülben Ergen’in yanında çalışmış ve 15 yıldan beri anne kız bu kişinin yanındaymış düşmanlık oradan bana!

Sonra Yaşar benim hayatıma girdi. Ben hapse atıldım bu kadın yüzünden insan ne menfaati olursa olsun ne samimiyeti olursa olsun üvey de olsa ağbinin karısı olmuşum bu kadınla olan görüşmesini kesmesi gerekirdi yanak yanağa fotolar koyuyorlar altına da Yaşar’ın annesi ‘Allah sizi şeytanlardan korusun’ yazıyor o şeytan da benim… Bu süreç devam etti iki yıl fake hesaplardan hepinizin de farkında olduğunuz gibi aileme bana iftiralar hakaretler devam etti.

HAKKINDA TEDBİR KARARI ALDIRDIM

Benim kocam hakkını yiyemem hep yanımda durdu o da ben söylediğim için değil kendi gördüğü için ne düğünüme ne nişanıma gelemediler uzun bir süre Yaşar konuşmadı. Ama sonra annesidir yine barıştı işte ondan sonra ne olduysa oldu daha önce de çocuk sürecimizde yine kavga edip annesi yüzünden gitmişti ve tedavi sürecimi yarıda bırakmıştım hatırlarsanız; şimdi de çocuk sahibi olmaya çalışıyorum yine aynı çabalar gösteriliyor. Ben bugün tedbir kararı aldırdım. Çünkü Yaşar Yaşar değil; saçımı okşamaya kıyamayan adam o değil çocuğumu sağlıkla dünyaya getirmeye çalışmak zorundayım; kendisine bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu