Televizyon

Seren Serengil, Zuhal Topal’ın evlilik programında kısmet aradı!

Zuhal Topal’la da Seren Serengil sürprizi… Hafta içi her gün Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı“Zuhal Topal’la” programında Seren Serengil sürprizi yaşandı. Seren Serengil, locadaki damat adaylarından Ali’ye talip oldu. Seren Serengil, bu tavrıyla izleyenleri oldukça şaşırttı.

SEREN SERENGİL’İN ŞAKASI DAMAT ADAYI ALİ’Yİ ŞOK ETTİ

Programın sunucusu Zuhal Topal, önce locadaki damat adaylarından Ali’nin bir talibi olduğunu söyledi. Ardından Sibel adıyla ünlü sanatçı Seren Serengil’i, stüdyoya davet etti. Serengil’in, stüdyoya girmesiyle büyük bir alkış koptu. Ne olduğunu anlayamayan Ali, talibini tanımak için sorular sordu. Seren Serengil, hiç evlenmediğini ve işletme sahibi olduğunu söyledi.

ALİ ŞOKU ATLATAMADI

Nefesler tutuldu, paravan açıldı ve Serengil’in, Ali’ye yaptığı şaka böylece ortaya çıktı. Ünlü sanatçıyı karşısında gören Ali, adeta şok oldu. Yaptığı bu büyük sürpriz herkesin yüzünü güldürürken, Ali uzun süre yaşadığı şoku anlatamadı

İşte, Seren Serengil’in damat adayı Ali’yi şok ettiği o anlar:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu