Magazin

Seren Serengil’den Beren Saat itirafı…”Kenan’ı incitmek için kullanıyor”

Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu, TV100 kanalında yayınlanan  ‘Duymadık Demeyin’ programının canlı yayınında Kenan Doğulu ve Beren Saat’in uzun zamandır gündemden düşmeyen çalkantılı ilişkisini yorumladı. Seren Srengil, Beren Saat’in aldatıldığını söyledi.

SERENGİL: “..KENAN’I İNCİTMEK İÇİN KULLANIYOR”

Beren Saat, Kenan Doğulu’nun doğum gününde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kafalarda soru işareti bırakmıştı. Seren Serengil o paylaşım işte böyle yorumladı;

“Ben Beren’in yazısını okuduktan sonra onun ne kadar dolu bir kız olduğunu anladım. İyi bir kalemi var, durumunu güzel anlatmış ve tasvir etmiş. Beren’i haksız bulan herkesin bu yazıyı okuduktan sonra aslında Kenan tarafından aldatıldığını, bu durumu hazmetmesinin çok zor olduğunu ve bir şekilde Kenan’ın kendisini affettirdiğini, içinden ona doğum gününde de güzel bir şey yazmak istediğini ama kızgınlığı olduğu için bu şekilde ifade etme biçimini çok sevdim. Eski erkek arkadaşını, ölen erkek arkadaşını Kenan’ı incitmek için kullanıyor.”

İşte, Seren Srengil’in ses getirecek o açıklaması:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu