MagazinSosyal Medya

Seren Serengil’den Hande Yener’e uyuşturucu göndermesi

Son dakika gelişmesi… Seren Serengil – Hande Yener cephesinde neler yaşanıyor? Dün geceye iki ünlü kadının tartışması damgasını vurdu. Instagram üzerinden adeta savaşan iki güzel kadının tavırları sosyal medyada da büyük tepki çekti. Hande Yener Instagram hesabından en çok dinlenen şarkıcı olduğunu paylaşarak sevenlerine teşekkür etti.  Seren Serengil gündüz kuşağında yorumcu ve sunucu olduğu Duymayan Kalmasın adlı magazin programında Hande Yener’in birinci olduğuna inanmadığını söyleyince olanlar oldu. Sonrasında Hande Yener, Seren Seren’in yıllar öncesine ait üstsüz fotoğrafını paylaştı, Seren Serengil ise Yener’e uyuşturucu göndermesi yaptı. Hande Yener ve Seren Serengil cephesinde dün gece neler yaşandı dakika dakika M.Bey’de…

Herşey bu paylaşımla başladı:

handeyener 2017 YILINDA,RADYO VE TV’LERDE EN ÇOK ÇALINAN SANATÇI OLMANIN,VERDİĞİ MUTLULUĞU,SİZE NASIL ANLATSAMMMM🧡❤️🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡❤️🧡❤️🧡🧡🧡🧡 TÜM SEVENLERİME SONSUZZZZZ TEŞEKKÜRLERRR 🌟🌟🌟🌟🌟 VE EMEĞİ GEÇEN DEĞERLİ DOSTLARIMA>>>>

 

Seren Serengil, Listeye inanmadığını ve bu konuyu araştıracağını belirtti

Seren Serengil programında telif metrede Hande Yener birinciliğinin inandırıcı bulmadığını şöyle açıkladı:

https://www.youtube.com/watch?v=zKGyraq9hB0

Seren Serengil’in bu açıklamalarının ardından dün gece geç saatlerde Hande Yener arşivden Seren Serengil’in üstsüz fotoğrafını bularak “SANSÜRSÜZ” paylaştı.  Hande Yener telifmetrede Hande Yener’in birinciliğini göremediğini belirten Seren Serengil’e “Aa serenemetreye bakıyor 🙂 🙂 🙂 Yine Göremiyor” mesajıyla yayınladı. Basın ahlak ilkeleri gereği ilgili paylaşımı sansürleyerek yayınlıyoruz.

blank

Ardından ilgili paylaşımın kaldırıldığı görüldü. Hande Yener fotoğrafı kendinin silmediğini Instagram’ın kaldırdığını iddia etti:

blank

Seren Serengil’den üst üste videolu mesajlar geldi: “Sıkıcı olmayan bir akşam yaşıyorum”

Seren Serengil Instagram hesabından “Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum sizi.”  sözlerinin yer aldığı bu videoyu paylaştı

 

 

Kurtarsın beni biri 😀@berna3546

Seren Serengil (@serenserengil)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Yener’e uyuşturucu göndermesi

Seren Serengil gecenin geç vaktinde yapılan Hande Yener paylaşımlarının sebebinin ünlü şarkıcının uyuşturucu kullanmasından kaynaklandığını iddia etti.

 

Herkese teşekkür ederim ! Canımsınız ❤️

Seren Serengil (@serenserengil)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hande Yener’den karşı atak yine tepki çekti

Hande Yener uyuşturucu göndermesinin ardından yine Istagram hesabından, 17 Şubat 2007 tarihinde Haberturk.com’da yer alan Seren Serengil’in 15 yaşında uyuşturucu operasyonunda tutuklandığını itiraf ettiğine ilişkin haberi yayınlayarak karşı atak yaptı. Ancak her ne kadar bu paylaşımlar ardından Hande Yener Twitter’da Trend Topic olsa da gelen tepkiler sonrasında paylaşımlarını sildiği görüldü.

blank

Seren Serengil de bu paylaşıma cevaben “Bu neyin kafası Hande?” diyerek şu fotoğrafı yayınladı:

blank

Daha sonra Seren Serengil’in yukarıda yayınladığımız iki videosu dışında iki ünlü kadının konuyla ilgili tüm paylaşımları kaldırdıkları görüldü. Sosyal medyada ise bu konu gecenin en çok konuşulan konusu oldu.

Seren Serengil – Hande Yener kavgasında son dakika gelişmesi dava açıldı!..

Dün geceki tartışma sonrasında Seren Serengil kendisinin yıllar önceki üstsüz fotoğrafını sosyal medyada yayınlayan ile Hande Yener’e 100 bin TL’lık tazminat davası açtı. Seren Serengil, Hande Yener hakkında  “Kişilik haklarına saldırı, hakaret, huzur ve sükunu bozma suçlarından” avukatı aracılığıyla Savcılığa suç duyurusunda bulundu. . Yener’in kendisine özellikle alkol ve uyuşturucu etkisindeyken 30 metreden fazla yaklaşmama ve sosyal medyadan adını anmaması için de Aile Mahkemesi’ne de ayrıca başvurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu