MagazinTelevizyon

Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman’dan şok iddia: “Gülben Ergen, Sacit Aslan’a para vererek…”

Gülben Ergen ve Seren Serengil cephesinde sular bir türlü durulmuyor. Bilindiği gibi Gülben Ergen, üç ay önce Star’da yayınlanan “Duymayan Kalmasın” programındaki yorumları nedeniyle Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmıştı. Ergen, mahkemenin tedbir kararına rağmen, Serengil’in programında aleyhine yorumlar yapmayı sürdürdüğünü iddia ederek mahkemeye yeniden başvurdu. Bunun üzerine mahkeme, Serengil’in üç gün süreyle zorlama hapsine karar verdi.

SEREN SERENGİL VE ANNESİ, SEDA SAYAN’A KONUŞTU

Seren Serengil ve annesi Nevin Teoman Seda Sayan’In Show TV’de ekrana gelen programına telefonla bağlandı. Yapılan açıklamalar magazin gündemine damgasını vurdu.  Nevin Teoman’ın Gülben Ergen’le ilgili şok iddialarından sonra Sacit Aslan programa başlanarak cevap hakkını kullandı.

SEREN SERENGİL KULLANILDI MI?

Programda Seda Sayan şunları söyledi:

“Herkes konuştu. Biz konuşmadık diye de eleştirildik. Niye konuşmadık, bizim konumuz değildi. Seda abla bana bunu sorma diyorsa, saygım var. Seren kullanıldı. Aslında çok temiz kalpli bir kız. Benim yapımcım ‘konuşma’ dedi mi, konuşmuyorum. Cengiz Semercioğlu gerçekten isteseydi, Seren Serengil’i sustururdu. Ama yapmadı.”

SEREN SERENGİL: “GÜLBEN EERGEN’LE İLGİLİ TÜM HABERLER DOĞRU”

Seren Serengil canlı yayına katıldı ve şunları söyledi:
“Benim konuşma yasağını deldiğim iddia ediliyor. Ben konuşma yasağını delmedim. İftira ve hakaret edemem. Her haber doğru. Bütün programlarda çıkan haberler doğru. Bunlar ispatlı ve doğru. Ben konuşmaya devam ettiğim şeyler programın içeriğiyle ilgili. Bu karar tamamen haksızlık. Cezaevinden çıkar çıkmaz dava açacağım. Seda abla beni seviyorsan… Beni daha fazla üzmeyin. Madem böyle bir karar çıktı… Çıktıktan sonra bunun neden doğru bir karar olmadığını teker teker açıklayacağım. Benim konuşma hakkım var. Yasada da böyle bir şey yok. Sadece hakaret ve iftira edemezsin diyor yasa. Bu hakim hakkında da dava açacağım. Mahkeme zaten bu kararı reddetti ama o hakim karar verdi. Beni içeri tıktırmak için yaptılar. Şerefimin ve onurumun üzerine yemin ederim hayatımda kimseye iftira atmadım.”

SEREN SERENGİL’İN ANNESİ NEVİN TEOMAN’DAN ŞOK İDDİALAR

Seren Serengil’in annesi Nevin Teoman da programa telefonla bağlandı ve sert açıklamalarda bulundu:

“Ben tansiyon hastasıyım. Gülben Ergen, Sacit Aslan’a para vererek aylardır kızımın aleyhinde konuşturuyor. Keşke Seren’in karşısına çıksaydı. Siz bu kadının ayıbını hiçbir ayıpla örtemezsiniz. Benim kızım evli adamların yuvasını yıkmadı. Sacit Aslan kim? Gülben’i savunuyor… Gülben Ergen herkesi arkadan vuran bir kadın. 45 yıldır bu piyasadayım sanat camiası hiç bu kadar iğrenç olmadı. Onun çocuklarını düşünüyorsunuz ama Seren’in annesini düşünen yok.”

https://www.youtube.com/watch?v=OpxCoPGE60c&t=2s

SACİT ASLAN: “ÜÇ TANE ÇOCUK VAR”

Sacit Aslan da yaptığı açıklamada, “Ben Gülben Ergen ve Seren Serengil arasındaki kavgaya bir tek cümle ile müdahil oldum. Cümlem, sadece ortada üç tane çocuk olmasıdır. Haklıdır, haksızdır demedim” ifadelerini kullandı. Aslan programda Nevin Teoman’ın hakkındaki iddialarını kabul etmedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu