Televizyon

Seren Serengil’in Gülben Ergen takıntısı hız kesmiyor… Gülben Ergen’e fareli gönderme

Seren Serengil’in Gülben Ergen’le aralarındaki soğuk rüzgarlar estiğini magazin camiasında bilmeyen yok. Zamanında Cine5’teki magazin programından Gülben Ergen hakkındaki sert yorumları yüzünden ayrılmak zorunda kalan Seren Serengil, yine rahat durmuyor.Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programda Gülben Ergen’e laf kondurmadan edemeyen  Serengil, Ergen’e bu defa ‘fare’li göndermede bulundu.

Seren Serengil, manken Deniz Akkaya ile sunduğu “Duymayan Kalmasın” isimli programda Gülben Ergen için şaşırtıcı ifadeler kullanmaktan geri durmadı.

Gülben Ergen’le yıllar öncesine dayanan bir küslüğü olan Seren Serengil, Arto’yu konuk olarak aldıkları programda ilginç açıklamalrda bulundu. Serengil’in villasındaki köpeklerin ‘Gülben’ ismine tepki verdiğini söyleyen Arto’nun bu lafları üzerine durumu anlatan Seren Serengil, şaşırtıcı bir anısını izleyici ile paylaştı.

İtirafıyla izleyenleri de şaşırtan Seren Serengil, kahkahalar atarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Evimin bahçesine bir fare dadandı. O fareyi bir türlü yakalayamıyorduk. O farenin adını Gülben koydum. Fare bahçeye geldiğinde ‘Gülben mi gelmiş!’ diyordum. Benim bütün köpekler havlıyordu.”

Konuşulanlar bununla da sınırlı kalmadı. Deniz Akkaya ise “Gülben” kelimesinin “köpekçe” de saldır anlamına geldiğini iddia ederek başka bir şaşkınlığa neden oldu. Canlı yayında izleyiciye  hayret veren konuşmalar dakikalarca sürdü.

Arto da programda Seren Serengil’e Gülben Egen’e çok laf geçiriyosun diye takıldı.

Gülben Ergen’in programda konuşulanlara karşı sessiz kalması ise dikkatlerden kaçmadı. Gülben Ergen’in konuyu mahkemeye taşıyıp taşımayacağı şimdilik bilinmiyor.

İşte, Seren Serengil’in Gülben Ergen’le ilgili sözleri-izle

https://www.youtube.com/watch?v=4PNtSqAzFi8

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu