Magazin

Serenay Sarıkaya davalık olduğu eski patronuna ne dedi?

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Antalya’daki  ilk ajansının  sahibi eski mankenlerden Esra Keskinol ile mahkemelik olması magazin medyasının da gündemindeydi.

Antalya’da mankenlik yaptığı dönemde sözleşme imzaladığı ajansın sahibi Esra Keskinol, Sarıkaya’ya, ajansı devre dışı bırakarak reklam ve dizi tekliflerini kabul ettiği gerekçesiyle sembolik olarak 3 bin 500 TL’lik tazminat davası açtığı haberi medyada yer almıştı.

Serenay Sarıkaya’dan eski patronuna cevap geldi.  Kendisini devre dışı bırakarak reklam ve dizi tekliflerini kabul ettiği gerekçesiyle hakkında tazminat davası açan eski ajansının patronu Esra Keskinol’a yanıtı uzlaşmacı bir nitelikte oldu.

Serenay Sarıkaya, kendisine tazminat davası açan eski patronunu uzlaşmaya davet etti.”O eski bir sıkıntı ve kendisi çok sevdiğim biri, her zaman uzlaşmadan yanayım.” ifadesini kullandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu