Magazin

Serenay Sarıkaya ekrandaki hangi dizide oynamak için can atıyor?

Serenay Sarıkaya yeni projeler ve oyuncu partneri seçimi ile ilgili soruları içtenlikle yanıtladı. Özellikle seyircinin Barış Arduç’la ekranda görmek istediği oyuncu Serenay Sarıkaya şu an ekrandaki hangi dizide oynamak için can atıyor?

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, Barış Arduç ile oynaması yönünde çıkan anket sonuçları hakkındaki soruyu “Barış’la oynamak isterim tabii, neden olmasın?” şeklinde yanıtlarken son dönemde içinde olmak için can attığı projenin de Vatanım Sensin olduğunu belirtti.

Dizinin sıkı bir takipçisi olan Sarıkaya “Özellikle ‘Vatanım Sensin’e bayılıyorum, onda oynamak isterdim.” dedi.

İnternet dizisindeki rolü ne?

Sarıkaya şu an gündeme rol alacağı internet dizisiyle geliyor. Konuyla ilgili olarak Sarıkaya “Gerçekten hikayesi beni çok etkilediği için bu projede olmak istedim. Bir risk almak istedik.” açıklamasını yaptı.

Serenay Sarıkaya rolü için saçlarını kestirir mi?

Şampuan reklamlarının da aranan yüzü Seranay Sarıkaya, “Rol için saçlarınızdan vazgeçer misiniz?” sorusuna “Çok güzel bir rol, iddialı bir iş ve güvendiğim bir yönetmen olursa, neden olmasın? Bunlar zaten yapılması gereken şeyler. Değişim, bizim işimize yarıyor. Oyuncu dediğin, böyle riskler alabilmeli.” şeklinde cevap verdi.

Başa dön tuşu