Magazin

‘Serenay Sarıkaya sahte adla estetik ameliyatı oldu’ iddiasına hastaneden açıklama

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, özel bir hastanede Seren Kaya ismiyle göğüslerinden estetik operasyon geçirdiği iddiasıyla gündemde. Ünlü oyuncunun menajerinden ve de Acıbadem Maslak hastanesinden konuyla ilgili açıklamalar geldi.

Komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Maslak’taki özel bir hastaneye giderek göğüs estetiği yaptırdığı iddia edilmişti.

Sarıkaya’nın, yaptırdığı estetik operasyonunun duyulmaması için de hastane kayıtlarına adını ‘Seren Kaya’ olarak bildirdiği iddialar arasındaydı.

Operasyonu doğrulayan 29 yaşındaki oyuncunun menajeri, hastaneye yatış işlemlerini kendi ismiyle yaptığını belirtti.

Serenay Sarıkaya, üç yıl önce memesinde tespit edilen kitle nedeniyle bıçak altına yatmıştı.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek imzasıyla yapılan yazılı açıklama şöyle:


“SAHTE İSİM İDDİASI DOĞRU DEĞİLDİR!”

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın 7 Ekim 2020, Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı;

“Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 – 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu