Televizyon

Serenay Sarıkaya’nın canlı performansı O Ses Türkiye’ye damga vurdu…Hadise’yi şampiyon yaptı

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı dün gecenin kuşkusuz en çok izlenen programları arasında yer aldı. Programda Yılbaşı için özel olarak ünlülerle yapılan performanslar birbirini izledi. Performansıyla geceye damga vuran isim ise ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya oldu. Nil Karaibrahimgil’in Duy Beni isimli şarkısını söyleyen Sarıkaya seyirciden büyük bir alkış aldı.

Türkiye, Serenay Sarıkaya’nın O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programındaki performansını konuşuyor. Söylediği şarkı stüdyodaki seyirciden büyük alkış alınca araya giren Acun Ilıcalı, Sarıkaya’dan bir şarkı söylemesini daha istedi. Sarıkaya bu kez de Halil Sezai’nin sevilen şarkısı İsyan’ı söyledi.

Acun ILıcalı, baskıların devam ettiğini söyleyerek Sarıkaya’dan bir şarkı daha söylemesini isteyince ünlü oyuncu bu kez de Yıldız Tilbe’nin Dayan Yüreğim isimli şarkısını yorumladı.

Sarıkaya hem seyirciden hem de O Ses jürisinden takdir aldı.Sarıkaya kendisiyle ilgili bölümün sonuda ise Hadise’nin takımında olmayı tercih edince Hadise adeta sevinç çığlıkları attı. Gecede Hadise, Serenay Sarıkaya ile Yılbaşı Özel programının şampiyonu oldu.

İşte, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’e damga vuran Serenay Sarıkaya’nın canlı performansları:

https://www.youtube.com/watch?v=mnWVY2j3CLo

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu