Magazin

Sergen Yalçın’a Kanal D sunucusu Aslı Turanlı aşkı soruldu…

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın adı güzel sunucu Aslı Turanlı ile anılıyor. Sergen Yalçın,  önceki akşam Bebek Otel’deydi. Arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü teknik adama adının aşk dedikodularına karıştığı sunucu Aslı Turanlı soruldu. Sergen Yalçın ise magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada  “Arkadaşız, aşk yok” dedi.

Sergen Yalçın önceki akşam Bebek Otel’de iki erkek arkadaşıyla bir araya geldi. Boğaz’a karşı arkadaşlarıyla akşam yemeği yiyen ünlü teknik direktör mekan çıkışı objektiflere takıldı.

2 aydır sunucu Aslı Turanlı ile gözlerden uzak aşk yaşadığı iddia edilen Sergen Yalçın, valenin aracını getirmesini beklerken muhabirlerle ayaküstü sohbet etti.

Aslı Turanlı ile ilişkisi olmadığını belirten Yalçın aşk sorularını “Aslı’yı tanıyorum ama sadece arkadaşız. Aşk yok” diye yanıtladı. Ünlü teknik direktör daha sonra aracına binerek oradan uzaklaştı.

TURANLI İLE TANIŞMANK İÇİN 3 AY UĞRAŞTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ

Sergen Yalçın’ın Aslı Turanlı’yla tanışabilmek için 3 ay uğraştığı ve ikilinin yaklaşık 2 aydır ilişki yaşadığı iddia edilmişti.

Kanal D’nin her Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen magazin programı “Magazin D” Aslı Turanlı‘nın sunumuyla ekrana geliyor.

(Sayit Durmaz/ Kelebek)

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu