Yerli Dizi

Serhat Teoman Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda

Oyuncu Serhat Teoman, Star TV’de yayınlanan ve ilgiyle izlenen Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna kadrosunda dahil oldu. Ay Yapım’ın iddialı dizisi ‘Menajerimi Ara’nın kadrosuna katılan Teoman, canlandıracağı karakterle de hikayenin heyecanını artıracak.

Dışarıdan farklı görünen menajerler ve ünlülerin dünyasının iç yüzünü anlatan eğlenceli dizi ‘Menajerimi Ara’nın kadrosuna başarılı oyuncu Serhat Teoman dahil oldu. Beğeniyle izlenen diziye ‘Serkan’ karakteriyle dahil olan oyuncu dizinin hikayesinde önemli bir rol oynayacak.

Geçmişte ‘Ego Ajans’ta menajer olarak çalışan, sonrasında uzun yıllar Amerika’da yaşayan ‘Serkan’ın yıllar sonra eski arkadaşlarını ziyarete gelmesi ajanstaki dengeleri değiştirecek.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bir araya geldiği ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında!

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu