Medya

Seri katil Atalay Filiz’e benzeyen gencin isyanı

Seri katil Atalay Filiz’e ikizi kadar benzeyen Can Gültekin yaşadıklarını ATV habere anlattı.

Can Gültekin önceki günlerde İzmir’in Menderes ilçesinde yakalanan seri katil Atalay Filiz’e ikizi kadar benziyor. Seri katilin arandığı günlerde sokağa çıkmakta bile zorlanan Can Gültekin seri katilin yakalanması ile derin bir nefes aldı. Seri katile olan benzerliğine kendisinin bile çok şaşırdığını belirten Can Gültekin seri katil Atalay Filiz ile ilgili ilk haberlerin medyada yer alması üzerine karşılaştığı fotoğraf karşısında şok geçirdiğini ifade etti.

Asıl korkuyu annesi yaşadı

Can Gültekin bu inanılmaz benzerlikten en fazla etkilenenin annesi olduğunu ifade etti. Seri katilin arandığı dönemlerde ilk kez televizyonda Atalay Filiz’in resmini gören Can Gültekin’in annesinin oğlunu arayıp “Oğlum bu nasıl iştir, bu nasıl bir benzerliktir.” dediğini belirten Can Gültekin kendisinin de çok zor günler yaşadığını ifade etti.

“Atalay Filiz aranırken metroya dahi binemiyordum”

Seri katil Atalay Filiz’e tıpatıp benzeyen Can Gültekin özellikle metrobüste herkesin kendisini göstererek konuşmasından, hatta onu Atalay Filiz zannetmelerinden çok muzdarip olduğunu “Atalay Filiz aranırken metroya dahi binemiyordum” sözleriyle ifade etti.

Özcan Deniz ile selfie

Önceki günlerde Atalay Filiz’e olan benzerliği ile Özcan Deniz de Can Gültekin ile bir selfie çektirmişti. Fotoğrafın altına yaptığı yorumun büyük tepki çekmesi nedeni ile fotoğrafı kaldıran ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz’in paylaşımı şu şekildeydi: “Seri katilimiz varmış. Bir selfie de biz çekelim dedik.”

ozcan deniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu