MagazinTelevizyon

Serkan Kaya’nın “son imparator benim” çıkışına cevap İbrahim Tatlıses’in kardeşinden geldi

Kanal D’de yayınlanan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunduğu Renkli Sayfalar programına katılan İbrahim Tatlıses’in kardeşi Hüseyin Tatlıses önemli açıklamalar yaptı.

Programa arabesk şarkıcı Serakan Kaya’nın açıklamaları damga vurdu. Serkan Kaya, 8 isimden şu anda faal olan arabesk söyleyen şarkıcı kalmadığını rakipsiz olduğunu savundu. “Şuan rakipsizim. Keşke 3-5 kişi daha olsaydı. Hep beraber yarışsaydık” diye konuşan Serkan Kaya “şuan hiçbirinde bir iddia yok” dedi.

Serkan Kaya, iddialı açıklamalarına devam ederek “İbrahim Tatlıses de olsa ben yine bugün aynı durumda olurum” diye konuştu.

“Artık arabesk müzikte benden başka kimse kalmadı. Artık imparator benim” şeklinde konuşan Serkan Kaya’nın açıklamalarına cevap veren Hüseyin Tatlı, Kaya’yı kıyasıya eleştirdi.

“2-3 ŞARKIYLA İMPARATOR OLUNMUYOR”

İbrahim Tatlıses’in nasıl imparator haline geldiğini anlatan Hüseyin Tatlı, bu serüvenin uzun yıllara yayıldığını ve bu kadar sürede 40 albüm, onlarca sinema filmi, on binlerce konserve tüm dünyaya yayılan hayran kitlesinin olduğunun altını çizdi.

Serkan Kaya’nın sesini beğendiğini ama iki yılda 2-3 şarkı ile imparator olunamayacağını söyleyen Tatlı, öncelikle insanın haddini bilmesi lazım şeklinde konuştu. Bir insanın kendisine imparator demekle imparator olunamayacağını ifade den Tatlı, ancak halkın bir insanı imparator yapabileceğini söyledi.

İBRAHİM TATLISES POLEMİKTEN ETKİLENİYOR MU?

“İbrahim Tatlıses, bu polemikten ne kadar etkileniyor?” şeklindeki bir soruya cevap veren Hüseyin tatlı; “hiç etkilenmiyor. Geçmişte de prim yapmak adına İbrahim Tatlıses’e laf atanlar oldu. Ama o, bunların hiçbirine cevap vermedi. Çünkü o bir imparator” diye konuştu.

İşte Renkli Sayfalar’da Serkan Kaya’nın açıklamaları ve Hüseyin Tatlı’nın ona cevabı:

https://www.youtube.com/watch?v=MiyUZqki34g&feature=em-uploademail

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu