Yaşam

Serli S. Nişanyan, Nişantaşı Lorem Space’de…

Kurumsal eğitimlerden adını sektörde sıkça duyuran ve sosyal bilimler alanında pek çok buluşu bulunan Serli S. Nişanyan iletişimi temelli eğitimlerine bir yenisini daha ekledi.

EĞİTİMLERE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

‘’En iyi işim, iletişim!’’ sloganı ile tanıdığımız iletişim uzmanı, yazar, konuşmacı, yönetmen, Damga Kuramı yaratıcısı ve interaktif eğitimleri ile dikkat çeken Serli S. Nişanyan’ın beyin gücünün önemini vurguladığı eğitimleri ve konuşmalarına ilgi giderek artıyor. Yoğun ilgiden dolayı Mart ayı içerisinde ikinci bir eğitimin açılacağı “Dönüşüme Hazır Mısın? Beyin Gücünü Keşfetmeye Başlıyoruz” seminerlerinin ilki 4 Mart Pazartesi günü Nişantaşı Lorem Space’de gerçekleşti.

BAŞARI KAÇINILMAZ

Ben yapabildiysem, sen de yapabilirsin, sadece kendine inanman gerek!” düşüncesini vurguladığı eğitimde Nişanyan, başarının ve sağlığın kelimelerimizde gizli olduğuna dikkat çekti.

Değişime inanarak başarının kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Nişanyan, eğitimlerinde; hayal kurmanın önemine dikkat çekmekte ve beyin gücünün ne olduğunu sorgulamakta. Nişanyan, iletişim alanından yola çıkarak, bilmediğimiz güçlerimizi farketmemize ve aktive etmemize rehberlik eden eğitimlerinde,  aynı zamanda aşağıda ki soruların da yanıtlarını aramamıza yardımcı olmakta.

  • Ne zamandır hayal kurmuyorsunuz?
  • Ne zamandır kendinizi dinlemiyorsunuz?
  • Beyin gücünün ne olduğunu biliyor musunuz?
  • En son kendiniz için ne yaptınız?
  • Sağlığınızın sırlarının kullandığınız kelimelerde ve düşünce yapınızda olduğunu biliyor musunuz?
  • Beyin gücünüzü keşfederek işinizde nasıl başarılı olursunuz?
  • Hastalıklardan beyin gücünüzü kullanarak nasıl kurtulursunuz?
  • Hayal etmenin gücünü hiç deneyimlediniz mi?
  • Yeni kararlar almaktan mı korkuyorsunuz?
  • Hayal ettiklerinize nasıl mı ulaşacaksınız?

Serli S. Nişanyan’ın deneyimleri sizi şaşırtacak, onunla birlikte mucizelerin gerçekleşebileceğine inanacaksınız. Beyin gücünü kullanıp, kalbinizin sesini duyduğunuzda iç huzura ulaşacaksınız. Öncelikle değişime inanarak çıkacağınız bu yolda; kendinize güvenmenin, başarıya ve mutluluğa ulaşmanın zor olmadığını farkedecek ve olumsuz kelimeleri hayatınızdan çıkararak kişisel gelişiminize bir adım daha yaklaşmayı başaracaksınız.

Adres : Lorem Space / Akkavak Sok. Hak Pasajı İzgü Apt. 15B Kat 3 Daire 5 Nişantaşı.

Eğitimler Hakkında Bilgi                   : 0533 739 11 89

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu